Доброго дня всім. Маю вдома старовинну ікону , яку отримав у спадок від бабусі. Дошка темна, фарба місцями потріскалась, але стан загалом чудовий. Зберігали її завжди як святиню, нікуди не показували. Мені цікаво чи можна взагалі зрозуміти вік і походження такого раритету без візиту в музей? Чи варто звертатись до когось, хто розбирається?